Домой / Информация / Для подружжя і партнерів

Для подружжя і партнерів

71Молода жінка знаходить шлях до здорових відносин з сильно питущим хлопцем.

Я прийшла на сімейні групи Ал-Анон за пропозицією мого колишнього бойфренда, видужуючого алкоголіка.

Наші відносини були байдужими і я звинувачувала в цьому його. Я хотіла, щоб він змінився і це б зробило мене щаслививою, але я була безуспішна змінюючи його, незалежно від того, як сильно я старалася. Його відновлення і програма були пріоритетами в його житті, а я це не розуміла. В наших відносинах не вистачало де-яких основних елементів, які мені відчайдушно були необхідні.
Хоча я була готова розірвати стосунки з моїм хлопцем, але коли я вперше прийшла до Ал-Анону, я прислухалася до поради членів чекати шість місяців до прийняття такого рішення. Мені сказали, що через кілька місяців відновлення моя точка зору, ставлення і реакції зміняться і, що це дасть мені засоби прийняти краще рішення.
Я почала працювати за програмою Ал-Анон. Протягом перших декількох місяців я відвідала кілька зустрічей на тиждень, знайшла спонсора, прийняла обов’язки з служіння в рамках груп, читала літературу і підтримувала зв’язок з членами по телефону.
Мені знадобилося не багато часу, щоб визнати свою участь в неблагополучних відносинах. Я зрозуміла, що мої потреби і моделі поведінки є результатом глибокого впливу алкоголізма: я була колись заручена з активним алкоголіком, але так і не оговталася від цих відносин. Я також усвідомила, що хвороба торкнулася моєї родини.
Повільно, стосунки з моїм хлопцем, здавалося, стали краще тому, що я не намагалася змушувати його виконувати мої бажання. Я припинила реагувати. Це було не легко, але з допомогою і підтримкою мого спонсора та інших членів Ал-Анона, я почала зосереджуватися на собі, а не на ньому.
Так як мені стало краще, я почала повільно виявляти, що єдина людина, яка може зробити мене щасливою — це я. Я почала піклуватися про себе фізично, емоційно і духовно. Я знову встановила зв’язок з моєю Вищої Силою.
У якийсь момент в наших відносинах я відчула, що «все так гарно, на скільки це можливо», але я хотіла ще більше. Через його алкоголізм, я зрозуміла, що він просто не міг мені цього дати. Я не знала, що робити. Я любила його і хотіла жити з ним, але все було марно. Мої емоційні потреби не були задоволені і наше життя разом було без майбутнього. Крім того, він повністю залежив від мене; я знала, що я дозволяю йому це, але я не знала, як змусити його перестати бути утриманцем.
Розуміючи свою безпорадність, я звернулася до своєї Вищої Сили. Я здалася. Це було єдине, що я могла зробити.
Це було всепоглинаюче почуття. Я довірилася своїй Вищій Силі, яка направляла мене кілька місяців. Вона допомогла мені знайти спосіб розірвати мої нездорові звички, залишитися друзями з моїм екс-бойфрендом і бути вільною, щоб іти далі своїм життям. Я відчувала, як ніби мене несе Сила більша за мене, і я не була спустошеною, як я боялася.
Сьогодні, мій колишній друг і я, як і раніше, дуже близькі. Без мого штовхання, втручання, дозволів і керування, він здатний працювати над своєю програмою краще, піклуватися про себе і жити своїм власним життям. Нам вдалося зберегти те, що було доброго між нами і відпустити погане. За це я буду навічно вдячна.
Найкращий комплімент, який я отримую, коли мій колишній говорить мені, що він пишається мною, як я працюю за програмою. Я вже у Ал-Аноні 16 місяців. Я відвідую чотири засідання на тиждень, старанно опрацьовую Кроки, читатаю літературу щодня, працюю з моїм Спонсором і підтримую зв’язок з членами Ал-Анон. Я також спонсую інших і працюю в Офісі Інформаційної Служби. Я часто виступаю на різних нарадах і намагаюся повернути те, що Ал-Анон дав мені: новий шанс на відносини.
Вперше в моєму житті я маю відносини, які дуже здорові. Завдяки роботі над Кроками, я також змогла залишити минуле позаду мене, пробачити і відпустити старі образи. Тепер мої стосунки з членами моєї родини краще, ніж вони коли-небудь були.
За Тамі P., Нью-Йорк

Джерело: http://www.al-anon.alateen.org/young-woman-finds-path-to-health-relationship-with-hard-drinking-boyfriend

Около Sveta Ra

Смотрите Также

Контроль — попытка властвовать над другими

Истинные мотивы контроля. Многообразие форм его проявления. Ожидаемые и реальные результаты.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *