Домой / Алатин / Інформаційний бюлетень ALATEEN TALK (продовження)

Інформаційний бюлетень ALATEEN TALK (продовження)

alateentalkvertical

Продовження

Love

ЛЮБОВ

ПЕЙДЖ

З того часу, як я відвідую Алатін, я почала любити себе за свої дії. Я стала пишатися тим, як я з лагідним відношенням управляю ситуаціями. Також я не жалкую про свої вчинки, тому що зараз я думаю, а потім роблю.
Я висловлюю свою любов до людей навколо мене чесністю по-перше до себе. Я виражаю свою любов, коли допомагаю іншим з їх завданнями, роблю комусь подарунки або кажу людям, що мені подобається в них.
Я вбачаю любов своєї Вищої Сили до мене у відкритості до альтернатив. Я завжди пам’ятаю, що все трапляється завдяки якійсь причині. Навіть, якщо мені і не подобається результат, моя Вища Сила робить те, що найкраще для мене.

 

Thanks Alateen

Joey

Вдячність Алатіну

Джо
Я мав звичку борсатися в жалю до себе. Я звик думав про жахи у моєму житті і боявся, що принесе наступний день. Мої батьки відвели мене лікуватися, але я не зміг довірити свої проблеми дорослому. Я дізнався про Алатін. Там я зміг заговорити. Алатін навчив мене мати більш позитивний погляд на життя. Я вдячний, що знайшов Алатін.

 

Attitude of gratitude

Angela

ВДЯЧНІСТЬ

Анжела
Алатін навчив мене вдячності. Я пригадую всі проблеми, які я мала зі своїми батьками, кожного разу, коли я поверталась додому від названих батьків. Я думала, що ніколи не буду їм вдячна і буду ненавидіти до кінця життя. Завдяки Алатіну думки стали іншими. Коли вони починають знову пиячити, я кажу собі, що це не моя провина і це дійсно так.

 

Younger Members

Молодші члени

Dealing with it

Аlice

Впоратися з цим

Еліс
Алатін дійсно допоміг мені за роки боротьби з батьками та іншими проблемами. Там, де я жив раніше Алатіна не було. Було дуже важко справлятися з тим, що відбувалося вдома. Мій тато поїхав в інше місто, де жила його сестра, щоб побачити, як там і залишився там у пошуках роботи. Тим часом, я був змушений перебувати у мого найкращого друга (вони були нашими сусідами), бо моя мама була завжди п’яна і з іншими чоловіками. Мій тато був півтора роки тверезим і все скінчилось моїм переїздом до нього. Одразу після переїзду мій тато дізнався про Алатін і розповіл мені. Мені було страшно, коли я йшов на свої перші збори. Я нічого не знав про цих людей. На кількох перших зборах я був заціпенілим, але з часом вони почали подобатися мені усе більше. Алатін допомагає впоратися з тим, що я можу зробити, коли мої батьки б’ються. Навіть коли трапляються важкі часи, Алатін показує, як думати позитивно. Я багато чере що пройшов, але зараз я усвідомлюю, як з цим впоратися. І все завдяки Алатіну.

Alateen has helped me cope with resentments

Anonymous

Алатін допоміг мені справитися з почуттям образи

Анонім

Прямо зараз я проходжу важкий період свого життя. Мої батьки розлучені. Моя мама живе зі своїм другом. Я знаю, що це може здаватися і не дуже поганим, але здається, моя мама більше немає часу на мене. Вона завжди проводить час зі своїм коханцем. Мій тато алкоголік і я ледве бачу його на протязі тиждня. Відчуваю, ніби я не маю гарних стосунків з батьками. Коли я почав відвідувати Алатін, кожен допомагав мені, коли ділився своїм досвідом, силою і надією. Я також використовую девіз «Відпусти все і впусти Бога.» Моя Вища Сила може допомогти мені мати позитивне відношення.

 

Alexis

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ

Алєксіс

 

Коли я починаю думати про завтрашнє або вчорашнє, я повинен зупинити такі думки і зосередитися на сьогодні. Кожного разу, коли я починаю хвилюватися про майбутнє або минуле, я знаю, що це неважливо і мені лише треба триматися сьогодення. Я не зможу нічого робити, якщо я дуже схвильований. Тепер я знаю, що можу практикувати «Тільки Сьогодні.»

 

Carrying the Alateen message

Caroline

РОСПОВСЮДЖЕННЯ ІДЕЙ АЛАТІНА

Кароліна
Я розповсюдила ідеї Алатіна серед друзів, які мають когось, хто пиячить в родині. Конфіденційно я розповідаю їм про Алатін і запитую, може і вони бажають приєднатися. Багато погоджуються, але ніколи не мають часу. Тим часом, я продовжую ходити сама. Врешті-решт, деякі з цих друзів прийшли і це круто!

 

 

Let Go and Let God

Lillian

ВІДПУСТИ ВСЕ І ВПУСТИ БОГА

Ліліан
Коли я вперше прийшла в Алатін, я відчувала, що була зовсім одна і, що ніхто не хоче зрозуміти мене, але пізніше, я зрозуміла, що члени Алітіна знають, через що я проходжу. Я відчула, що мене люблять по-особливому. Я бажала зберігати всі свої проблеми, але Алатін навчив мене «Відпусти все і Впусти Бог.» Вони розуміють мене і прислухаються, що я маю сказати. Мені подобається Алатін, він мені допомагає. Алатін готує мене до різних життєвих викликів, які трапляться в моєму житті. Я вдячна за Алатін. Я також вдячна, що знайшла їх молодою.

Concentrate on today
Kara
Сконцентруйся на сьогоденні
Кара

Завдяки Алатіну, я не думаю постійно про минуле і не хвилююся про майбутнє. Я концентруюся на сьогоднішньому дні. Я граю з моїми друзями і розважаюся. Я більше не зосереджуся на минулому.

Джерело:  http://www.al-anon.alateen.org/pdf/alateentalk.pdf

Около Sveta Ra

Смотрите Также

Інформаційний бюлетень ALATEEN TALK

Прочитайте прості історії про членів Алатіну.

Один комментарий

  1. Hi right now there, I discovered your website through Google siuautlneomsly as looking for a related topic, your internet site came way up, it appears to be great. I have got bookmarked it inside my google social bookmarks.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *