Домой / Алатин / Інформаційний бюлетень ALATEEN TALK

Інформаційний бюлетень ALATEEN TALK

alateentalkverticalПрочитайте прості історії про членів Алатіну.
Changed Attitudes
ЗМІНЕНЕ СТАВЛЕННЯ

 

МАКСИМ
Коли я вперше прийшов у Алатін, я був розлючений тому, що я не бажав розповідати про свої проблеми. Пізніше, я зрозумів, що це корисно розмовляти о своїх проблемах. Я вивчив » Відпусти все і впусти Бога». Зараз я не тримаю лють в собі. Тепер я знаю, що я можу знайти в собі хоробрість змінити все. Це тому, що Молитва про спокій допомагає в багатьох випадках. Зараз, замість такого мого негативного ставлення до існування,я думаю позитивно. Алатін допоміг мені з цим.

Зміна мого ставлення допомогла мені в багатьох справах. Я був завжди лінивим і не піклувався про себе, але зараз я нарешті роблю це. З тих пір, як моє ставлення змінилося, зросла і кількість моїх друзів. Коли я не піклувався ні про кого, я мав лише одного друга. Але зараз їх багато. Я пишаюся собою, що змінився на краще. І чим краще стаю я, тим легше стає моє життя.

Є одна річ, яка допомагає мені, коли я лютую. Я записую все на клаптик паперу або плачу у паперову серветку, а потім її викидаю. Мої слова і сльози символізують мою лють. Тому, коли я викидаю серветку або папір геть, я відчуваю, що звільнився від гніву та роздратування.

***

Step One

ПЕРШИЙ КРОК

СЕЙДЖ

Перший крок був дійсно важким для мене. Все своє життя я була впевнена, що алкоголізм татуся — це моя відповідальність. Коли я прийшла в Алатін, це був ніби ляпас по обличчю від реальності. Я вивчила, що я можу врятувати свого тата, і він — не моя відповідальність. Я безсила і це складно прийняти. Я, наприклад, думала «Якщо не я врятую його, то хто?» або «Він любить мене більше, ніж себе, отже тільки я можу змінити його». Ці думки майже повністю вбили мене. Зараз я розумію, що тільки він може врятувати себе. Нічого в світі не зможе змінити його, якщо тільки він не попросить допомоги. Як тільки я усвідомила це, стало легше прийняти той факт, що що він є алкоголік. І хоча іноді мені боляче, цілком нормально для мене любити свого батька, і я не повинна любити його хворобу.

Джерело: http://www.al-anon.alateen.org/pdf/alateentalk.pdf 

Около Sveta Ra

Смотрите Также

Інформаційний бюлетень ALATEEN TALK (продовження)

Продовження

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *