Домой / Истории членов Ал-Анон / Моя боротьба з безсиллям.

Моя боротьба з безсиллям.

My struggle with powerlessness
Моя боротьба з безсиллям

«Форум» вересень 2015

Я на початку мого одужання, і я вже бачу, коли і де ця хвороба алкоголізму захопила мене. Мої батьки були алкоголіками і наркоманами, і моя велика родина була сповнена тим самим. Я переживала нечесні маніпуляції і брехню впродовж всього мого життя.
Це не дивно, що я у свої підліткові, двадцяті і навіть тридцяті роки, вибирала алкоголіків і наркоманів, як сексуальних партнерів. Я самостійно саботували мої стосунки з друзями і чоловіками, які були добрими для мене. Мені були потрібні хвороби в житті.
Коли я прийшла на свою першу зустріч в Ал-Анон, я була самотня, збентежена, присоромлена і розбита — повністю зруйнована. На моїх перших зборах я знайшла людей, які зрозуміли мене; я знайшла друзів. Я переконалася, що була не самотня, і знайшла допомогу. Ал-Анон допоміг мені змінити свій шлях. Замість того, щоб використовувати всі свої ресурси, щоб займатися і боротися з цією хворобою, він показав мені шлях одужання, росту і початок становлення особистості, якою я дійсно мала бути.
Робити Перший Крок означало, що я змушена була визнати/впустити щось. Будь-який вид визнання чогось був важким для мене. Як і алкоголізм, який є прогресуючим захворювання або хворобою відносин, я дізналася, що в мене теж присутні його симптоми. Я б брехала за звичкою, навіть тоді, коли правда послужили б мені на краще. У той час, як я виправдовувала цю брехню, як «допомогу», вона була фактично частиною проблеми. Маленька брехня, що насправді нічого не означає, маленька брехня до маленької брехні, вони поволі отруювали мене.
Визнати, що я безсила, означало, що я повинна визнати, що я стала кимось, ким не була — нечесною людиною. Робити цей Перший Крок означало, що я повиненна була визнати, що я була не просто безсила перед алкоголем, але, що я була безсила перед усім, окрім себе. Коли я визнала, що єдина над ким я маю владу — це я, я повинна був узяти відповідальність за себе і свої дії. Фух! Мені не сподобалася та, якою я стала. Стало легко тоді побачити, що моє життя стала некерованим.
Я займалася Першим Кроком шість місяців після моєї першої зустрічі в Ал-Аноні і один місяць, коли знайшла спонсора. Що Перший Крок означає для мене?
Я навчилася тримати свою сторону вулиці чистою, і тільки свою сторону. Коли я відпустила фантазії про владу над кимось або чимось ще, я стала рухатися в бік надії і спокою. Мені потрібно дотримуватися девізів:»Відпустити і впустити Бога», або «Живи і дай жити іншим.» Коли я навчилася спостерігати за своїм оточенням замість того, щоб реагувати на нього, моє збентеження перетворилося на гармонію. Я дізналася, що для того, щоб знайти мир і спокій, я мала бути тою, хто змінюється. Ось і все. Мені не доведеться міняти все інше, тільки себе.
Як я можу змінити себе? Я така, яка є, чи не так? Ні! Я повинна була повністю віддатися Вищій Силі, як я її розумію, Богу.
Я повторювала: «Я не спровокувала це, я не можу вилікувати це, і я не можу це контролювати.» Я почала молитися щоранку і щовечора, іноді навколішках. Я вперше запросила свою Вищу Силу продовжувати йти зі мною. Тоді я подякувала Йому за все гарне, чим Він збагатив моє життя: Ал-Анон, моїх нових друзів, і здатність передати мої страхи і сумніви Йому. Я була вдячна за велику кількість любові, що була у моєму житті; за моїх дітей, яким я досі маю можливість показати, що є світло в кінці тунелю; і що Він був там, коли я потягнулася до Нього. Нарешті, я можу покласти те, що мене турбувало до Його ніг.
Коли я почала молитися, моя подяка швидко переважила мої страхи. Ал-Анон, молитва, і Господь працювали всередині мене, і я мігла бачити наслідки, які вони мали на мене. Я більше не вибухала і не реагувала так сильно. Я більше не бажала бути постійним критиком, і я могла відчувати, як я зростаю. Тихий спокій оселився в мені, і це було помітно навіть іншим. Я знайшла розсудливість. Зробити Перший Крок означало сказати моїй Вищій Силі:»Ти мені потрібна, сьогодні, завтра і завжди.»
Спотикання на Першому Кроці означало, що я повинна була обідрати мої коліна кілька разів. Я повинна була зібратися і повернутися назад. Але з Божою допомогою, прийняття того, що я була безсила, і, що моє життя стало некерованим, було не тільки досяжним але і давало полегшення і підтримку. Знання того, що я можу повернутися до Перршого Кроку, коли і де мені потрібно, втішає і дає надію.

Ліндсі Л., Міннесота
Форум, вересень 2015

Джерело: http://www.al-anon.alateen.org/forum-magazines-stories/item/690-my-struggle-with-powerlessness

 

 

«Никто не властен над коварными последствиями алкоголя или над его способностью разрушать все, что в жизни есть пристойного и радостного… Но у нас есть сила, данная нам Богом, это сила менять нашу собственную жизнь»

«День за днем в Ал-Аноне»