Домой / Истории членов Ал-Анон / Я більше не одна.

Я більше не одна.

Я більше не одна. «Форум» вересень 2015

Моя мати не пила, але присвятила своє життя моєму батьку, який любив випити. У дитинстві я виявляла почуття симпатії до мого батька, як середня дитина з трьох дівчаток і одного молодшого брата. Я звинувачувала маму в побиті, які я отримувала від нього.
У мене було два мужа-алкоголіка, двоє дітей, четверо онуків. Проте, врешті-решт, я опинилася в повній самотності. Я потерпіла крах, або вони не виправдали моїх очікувань?
Після багатьох місяців на самоті, коли моїми друзями були тільки незнайомці з Facebook, я прочитала пост про Ал-Анон і вирішила зв’язатися з ними. Я познайомилися з чудовою жінкою, яка відвела мене на першу зустріч.
Перше, що я дізналася, було те, що алкоголізм — це хвороба. Я цього не усвідомлювала, і це дало мені поживу для роздумів до мого наступного засідання. Тому, що я була одинока, мене цікавило, чи прийшла я у потрібне місці. У мене більше нікого не було в моєму житті, так чому я повинна продовжувати відвідувати ці збори?
Я зрозуміла, що хоча я була одинока, я повинна лікуватися. Я чіплялася за кожне слово, сказане на засіданнях. Я зрозуміла, що роки, які я ходила до церкви, не принесли мені спокій, який дали ці зустрічі. Моя віра в мого Бога завжди була сильною. «Відпусти все і впусти Бога» було моє спасіння до приєднання до Ал-Анону. Я вижила, дитя Боже, і я зробила все можливе для всіх членів моєї родини.
На кожній зустрічі я чула слово або фразу, яку я носила протягом усього тижня. Я продовжувала ходити і зрозуміла, що я була права, де я повинна бути. Я знайшла родину людей, які розуміли біль, викликану алкоголізмом. Вони допомогли мені набагато більше, ніж всі працівники служб психологічної допомоги, з якими я мала справу в минулому.
Я продовжую переконуватися, що мені потрібно піклуватися про себе, розуміючи, що єдина людина над якою у мене є контроль — це я. Я не можу виправити мою сім’ю. Я можу тільки піклуватися тепер про себе. Моє власне життя — це боротьба, і відвідування моїх зустрічей — моя нагорода. Я більше не самотня.

За Інни КУ, Британська Колумбія
Форум, вересень 2015
Примітка: Роблячи Ал-Анон доступним через соціальні мережі, ми зєднуємо багато родин, які страждають від алкоголізму коханої людини. Це займе всього кілька секунд, щоб поділитися нашими постами, але є велика вірогідність досягнути великої кількості людей, які і досі страждають від алкоголізму коханої людини. Пам’ятаєте, що роблячи пости доступними, не порушуйте свою анонімність, визнаючи своє членство в Ал-Анон.

Джерело: http://www.al-anon.alateen.org/forum-magazines-stories/item/688-i-m-no-longer-alone