Домой / Алатин / Як справитися з алкоголізмом батьків — історія одного підлітка

Як справитися з алкоголізмом батьків — історія одного підлітка

74У житті багато випробувань, якими необхідно пройти, і кожен справляється з цим по-різному. Де-хто пише. Хтось воює. Кожен у моїй родині, здається, топить свої проблеми у алкоголі.
У 6 років я не бачив проблем, з якими віч-на-віч зустрілась моя родина. Світ був великим і повним чудес в очах маленького допитливого хлопчика, але проблеми моїх батьків з алкоголем зробили мій світ на багато меншим. Не можу передати словами, яким зляканим я був.
Дуже швидко я навчився відрізняти, що мої батьки думають і відчувають. Мені потрібно було знати, прийду я додому, в місце тепла та любові, яким і повинен бути дім, або у військову зону, де люди бояться розмовляти про свої відчуття.
В якийсь момент, мої батьки вирішили, що буде краще, якщо моя мама піде. Весь цей час мої батьки то починали пиячити, то були тверезі.
Одного разу, ввечері у п’ятницю, мій тато залишив мене і мого друга вдома. Коли він не повернувся, ми пішли додому до друга. Батько забрав мене з похмілля. Він сказав, що хоче змінитися.
Після цього я побачив і маму, вона була твереза. Вона розповіла про Алатін. Я сказав, що спробую. Я розповів татові, що я хочу піти в Алатін, і він вирішив йти в АА. Ми почали подорож до одужання разом.
Я пам’ятаю мої перші збори дуже добре, хоча здається, що це трапилось багато років тому. Там було багато старших дітей і всі вони були абсолютно незнайомими. Я намагався знайти темний куток, щоб сховатися, коли до мене підійшла 18-річна дівчинка і стала навколішки, щоб наші очі були на одному рівні. Щирим голосом і з лагідною посмішкою вона спитала мене:»Ти нервуєш?» Я нерішуче кивнув головою «так.»Раптом вона схопила мої тремтячі плечі, потрясла за них у великому збудженні і закричала:»Не нервуй!» Я підскочив. Всі засміялися і кожен обняв мене.
У ту мить, всі жахи і напруга, які були у мене в серці, зникли. Тоді, несподівано, я відчув себе найбільш любимим, ніж за всі минулі роки. Я не міг не посміхатися і не сміятися разом з усією групою. Я був по-справжньому щасливим вперше за роки.
Під час першої зустрічі, я ділився своїми почуттями і плакав. Мені було так добре, неначе я парив у небі. За багато років я не пропустив жодної зустрічі.
Я думав, на що було б схоже моє життя, якщо я б не опинився на першій зустрічі Алатіну. Я міг би завдати болю собі або іншим. Я міг би опинитися за ґратами або стати алкоголіком. Коли я уявляю альтернативний світ, в якому б я існував, я відчуваю себе благословенним тому, що Вища Сила достатньо опікувалась мною, щоб я опинився в програмі.
Алатін не виправив мене і не зробив мене досконалим. Він показав мені,як впорядкувати все в моєму житті так, щоб я був задоволеним. Я зрозумів, що життя варте того, щоб його прожити. Бути щасливим — це дивитися у карти, які вам здав Бог, розслабитися і посміхнутися. Мені, напевно, здали не найкращі карти, але і не найгірші.

Джерело: http://www.al-anon.alateen.org/dealing-with-my-parents-alcoholismone-teens-story

Около Sveta Ra

Смотрите Также

Литература Ал-Анон/Алатин

О литературе Ал-Анон и Алатин

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *